Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. 71 311 08 63

O mnie

O mnie2019-09-01T21:12:14+00:00

Małgorzata Bednarek

Autoryzowany Trener szkoły pamięci SPW

Kurs pamięci w SPW pozwolił mi odkryć, że nauka może być jednocześnie niezwykle efektywna oraz wciągająca i zabawna. Doświadczenie to na tyle mnie zafascynowało, że zdecydowałam się na kurs Autoryzowanego Trenera Pamięci, który ukończyłam, otrzymując certyfikat ATP. Od tego momentu mnemotechniki i rozwój możliwości poznawczych są już nie tylko moją pasją, ale określiły także kierunek mojego rozwoju zawodowego.

Ukończyłam Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim w Instytucie Psychologii  Psychologiczne Wspomaganie Rozwoju Dzieci i Młodzieży z Trudnościami. 

Jako trener pracuję głównie z dziećmi i młodzieżą, prowadząc dla nich zajęcia z treningu pamięci i koncentracji uwagi. Możliwość obserwowania, jak szybko zwiększają się zdolności pamięciowe, koncentracja uwagi oraz motywacja wewnętrzna do nauki uczestników kursu są dla mnie źródłem ciągłej radości i motywacji.

Zapraszam dzieci i młodzież na zajęcia, dzięki którym odkryją coś zupełnie niespodziewanego, że nauka może sprawiać frajdę i nie musi się wiązać z wielogodzinnym oraz żmudnym „kuciem”. Zobaczycie, jak szybko opanować i polubić daty z historii, nazwy z geografii, wzory z matematyki i fizyki. Zajęcia prowadzę z ogromnym zaangażowaniem i sumiennością. Szczególną uwagę poświęcam rozwijaniu wyobraźni, ćwiczeniu koncentracji uwagi, kreatywności i zastosowaniu mnemotechnik w praktyce, szczególnie uwzględniając materiał szkolny. Proponuję także ciekawe gry, zabawy, zagadki i inne metody, których celem jest uwolnienie potencjału, jaki jest ukryty w naszych mózgach.


Im więcej pamiętasz tym więcej zapamiętujesz,
im więcej wiesz, tym więcej możesz
 się nauczyć,
im więcej tworzysz, tym bardziej twórczy się stajesz,
im więcej możliwości wykorzystujesz, tym więcej mo
żliwości powstaje.
Prawo „ obfitości „ w uczeniu się.